AnaSayfa

Açık, şeffaf, hızlı, güven verici ve müşteri odaklı… 

Daha Fazlası

İş sağlığı ve güvenliği yaşam tarzımız…

Daha Fazlası

Daha güvenli iskele çözümleri…

Daha Fazlası

Satış ve Kiralama

Satış ve Kiralama Hizmeti.

Daha Fazlası

Montaj ve Demontaj

Montaj ve Demontaj işleri.

Daha Fazlası

Proje Çözümleme

Proje çözümleme işleri.

Daha Fazlası

Statik Analiz

Statik analiz işleri.

Daha Fazlası

Neden İks ?

En İyi Zaman...

*Çünkü organize olmuş bir yapıya sahibiz. Bu da bize en uygun ürünün en kısa zamanda müşterilerimizin elinde olmasını sağlıyor.
 

Çözüm...

*Çünkü önemli bir bilgi hazinesi ve tecrübeye sahibiz. Bu da bize müşterilerimizin aradıkları çözümü bizde bulmalarını sağlıyor

Bilgi...

*Çünkü bilgiye, teknolojiye ve çalışanlarımızın eğitimlerine çok önem veririz. Bu da bize kaliteli ürün ve hizmeti müşterilerimize en ekonomik şekilde vermeyi sağlıyor. 
 
 

 

saha_kesif

Saha Keşif

Müşterilerimiz bizlere ulaştığında önce ihtiyaçları yerinde tespit eder müşteri isteklerini dinleriz. Ardından detaylı...

Daha Fazlası
supervizorluk

Süpervizörlük

Satış ve Kiralama faaliyetini tamamlamış projelerde iskeleler ile ilgili kurulum ve montaj faaliyetlerine verilen destektir.

Daha Fazlası

Müşteri Görüşleri

Image 9

KLK Firması olarak şantiyelerimizde sizinle çalışmanın doğru bir karar olduğunu görmek bizleri fazlası ile tatmin etmiştir.

Özcan TOPÇU

Şantiye Şefi

Image 9

Hızlı ve pratik çözümler üreterek zamandan tasarruf kazandırması ve projelerin aranılan firmalarından biri olması tercih

sebebimizdir.

Ümit Duran ZORLU

Şantiye Şefi

Image 9

İKS, firmamız tarafından İskele kurulum elemanlarının tecrübeli ve sertifikalı olmalarından dolayı tercih edilmiştir. Çalıştığımız süreçte sorunsuz hızlı ve güvenli bir çalışma ortamı yakaladığımız için memnuniyetimizi belirtmek isterim.

Özlem SAĞGÜL

C Sınıfı İş Güvenlik Uz.

Image 9

İKS firmasıyla çalıştığım zaman sürecinde birçok iskele kurum ve söküm işlemi gerçekleştirdik. Bu süreçte montaj ekiplerinin çoğunu tanıdım. Tabi ki zaman zaman personelin dikkatsizlik ve hataları oldu. Fakat bunlar teknik kadro ve yönetim tarafından göz ardı edilmedi ve düzeltilmesi için çaba harcandı. Bu nedenle İKS hakkında görüşüm olumlu ve iyi yöndedir. İKS iskelenin başarılarının devamını dilerim.

Boğaç SANSAR

Mimar

iso ve logolar iso ve logolar iso ve logolar
Bize Ulaşın