Kurumsal

kurumsal resmi

           İKS İskele A.. Ş .   Hakkında
"İKS İSKELE A.Ş. kendine özgü iş yapma modeli sayesinde müşterilerine katma değerli hizmetler sunan İnşaat İskele Sistemleri konusunda uzman bir firmadır.
"Firmamız, İnşaat İskele Sistemlerinde ürünlerin kullanımı, montajı satış öncesi ve sonrası supervizörlük hizmeti ile sorunlara çözüm bulabilmeleri, işlerini en kolay şekilde yapabilmeleri ve işe en uygun sistemi tespit edebilmeleri konusunda müşterilerine daha fazla yardımcı olabilmek için devamlı kendini geliştiren bir yapıya sahiptir. Bu amaca yönelik arge yatırımları yapar, sektörle ilgili gelişmeleri yakından takip ederiz. Ekibimizin gelişimi için devamlı eğitimler veririz.
 İKS İSKELE A.Ş.   İnşaat iskeleleri imalatı, kiralaması, montajı, aksesuar satışı, saha keşif ve supervizörlük gibi konularda kendisinden beklenenin üstüne çıkmayı hedef olarak benimsemiştir. İKS İSKELE A.Ş. müşterilerine ürünler ve çözümler konusunda eşsiz bir bilgi arşivi sunar. Konusunda uzmanlarla danışmanlık hizmeti verir 
 
           Marka Stratejileri
"Hizmette kalite, herkese kazandırır. Müşteriler kazanır, çalışanlar kazanır, yönetim kazanır, toplum kazanır, ülke kazanır."
İnşaat iskele sistemleri sektöründe 2006 dan beri oluşan tecrübe ve birikimimizin, şirket stratejilerinin belirlenmesine  büyük katkısı   olmuştur.     
Müşteri Bağlılığı
En yüksek kalitede proje çözüm danışmanlığı ve hizmetlerimi ve geniş ürün yelpazesi müşterilerimizin saygı, güven ve bağlılığını arttıracaktır.
 
           Yönetimin Mesajı
Değişimi sürecini anlamak...
İKS İSKELE A.Ş. olarak sektörümüzdeki bu değişimi erken gördük ve iyi analiz ettik. Tüm avantajlarıyla iş yapma şeklimizi buna göre düzenledik. Standart iş yapma modellerinden çok farklı, kendimize özgü bir iş modeli geliştirdik. Bu anlayışla yeni nesil iş yapma modelimizi çalışanlarımıza, müşterilerimize ve hizmet üreten diğer firmalarla paylaştık ve onlarla etkileşim içerisinde olduk. Geleceğin vizyonuyla belirlenen stratejilerimiz bizlere birlikte hareket etme kabiliyeti kazandırdı, birlikte kazanmayı öğretti.
Bu vizyonu benimseyen ve özveriyle çalışan tüm ekibimize, müşterilerimize ve tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyorum.
Kadir ŞENSOY
Genel Müdür
 
         Kurum Ahlakı
“Kurumsal ahlak kişi ahlakı gibidir. Kötü ahlak sahibi kişi yalnızlığa mahkûmdur. Kurumların yalnızlığı ise sonunu getirir.”
Müşterilerimiz
Öncelikli sorumluluğumuz müşterilerimize kaliteli ürün ve hizmetleri sunmaktır. Makul fiyatla iskele satış, kiralama, montaj ve de montaj yapabilmek amacıyla maliyetlerimizi aşağı çekebilmek için çalışırız. Siparişleri hızlı bir şekilde ve hatasız olarak sevk ederiz. Hiçbir müşterimize ırk, din ya da milli kökenine göre ürün ve hizmetlerimizin fiyat ve kalitesinde ayrıcalık yapmayız. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili asla yanlış beyanda bulunmayız.    
Çalışanlarımız
Çalışanlarımıza yetenek ve becerilerini kullanabilecekleri, geliştirebilecekleri şartları sağlarız. Hakkaniyet ve liyakat üzerine ücretlendirme yapar, zamanında ödemesini yaparız. Haysiyetlerine saygı gösterir, kişisel görüşlerine önem veririz. Öneri ve şikâyette bulunmakta kendilerini özgür hissederler.
Rakiplerimiz
Sektörümüzdeki diğer firmaların bizimle rekabet etmelerine engel olmayız. Yasal ve etik kurallar içerisinde rekabet eder, haksız rekabet içerisine girmeyiz.
Toplum ve Çevre
İçinde bulunduğumuz topluma örnek olmaya çalışırken eğitimli ve ahlak sahibi bireylerin yetişmesine gayret ederiz. Topluma faydalı olabilecek faaliyetlerde rol almaya çalışırız.
 

 

iso ve logolar iso ve logolar iso ve logolar
Bize Ulaşın